Materyal Geliştirme

Hürkuş - Gökbey Müzikali 23 Nisan

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Hürkuş ve Gökbey animasyon karakterleriyle Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ) için 23 Nisan’ın önemine değinilerek öğretici bir dille çocuklara neden kutlanıldığına dair bilgi verilen animasyon videosu hazırlanmıştır.Bu eğitim videosu ile çocukların karakterler üzerinden eğlenceli şekilde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hakkında bilgi almaları sağlanmıştır.

Ateş Ölçümü

BAB Projesi kapsamında yüksek ateşe sahip bir hasta ile hemşire arasında yer alan diyaloglar ve animasyon canlandırmalarıyla ateş ölçüm sürecine dair bilgilendirici animasyon bilgilendirme videosu hazırlanmıştır. Ateş ölçüm yöntemleri ve iyileşme nasıl sağlanır grafiklerle desteklenerek anlatılmıştır.

Hürkuş - Gökbey Müzikali

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ Geleceğin Yetenekleri Programı kapsamında düzenlenen Hürkuş Gökbey Müzikali için animasyon karakterleri tasarlanmıştır. Oluşturulan karakterler animasyon gösterisinde ve müzikalde maskot olarak kullanılarak çocuklar için eğlence ve eğitim bir araya gelmiştir.

Hürkuş Gökbey Müzikal Turne Story

Hürkuş ve Gökbey Müzikal Turnesi dahilinde animasyon karakterleriyle Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ için duyuru amaçlı animasyon videosu hazırlanmıştır. Hürkuş ve Gökbey Müzikali başta afet bölgesi olan 11 il ve tüm Türkiye’de çocuklarla buluşarak, havacılık, uzay ve mühendisliğe olan farkındalıklarının arttırılması amaçlanmıştır.

Biz Sizi Arayalım