KODSİS

KODSİS Kimler Faydalanabilir?

Kurumsal aboneliği olan tüm kamu kurumları ve firmaların çalışanları belirlenen şartlar altında eğitimlere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirler.

 

KODSİS Hakkında?

İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça dil eğitimlerinin yanı sıra Mesleki Eğitimler, Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Eğitmen Eğitimlerine yönelik olarak tasarlanan KODSİS veri tabanı sunduğu bu dijital içerikler sayesinde katılımcıların akademik, kişisel ve mesleki gelişimini için aradığı tüm eğitimlere sürekli güncellenen veri tabanı sayesinde 7/24 ulaşabileceği bir dijital platformdur.

Kodsise Nasıl Kayıt Olurum ?

https://kodsis.dpu.edu.tr/kodsis adresine girdikten sonra eğitimler sekmesine tıklayarak eğitimlerin bulunduğu sekmeye giderek herhangi bir eğitimi seçip eğitime başla diyerek kayıt olabilirsiniz ve ya giriş yap butonuna tıkladıktan sonra kayıt ol butonuna tıklayarak kurum mail adresiniz ile kurum IP aralıklarınızdan kayıt olabilirsiniz. IP kontrolü sadace ilk kayıtta yapılmakta olup kayıt olduktan sonra istediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz.

Kodsise Hangi Cihazlar Üzerinden Erişim Sağlayabilirim ?

Kodsis sistemimiz responsive yapıya sahiptir bu sebeple ister yönetim kısmına ister öğrenci paneline akıllı telefon, tablet, laptop, masaüstü bilgisayar fark etmeksizin istediğiniz cihaz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Online Dil Kursu Yönetim Sistemini Nasıl Satın Alınır?

Telefon : 0850 333 5737

Mail :info@rodosgrup.com