Sizler İçin Profesyonel
Çözümler Sunuyoruz...

Kariyer İstasyonu

Devamını Oku

Sizi Geleceğe Götütür...

Kuruluşların rekabet piyasasında kendilerinden söz ettirebilmeleri adına ihtiyaç duyduklar gerekli profesyonel desteği sağlarken, kurulsal danışmanlık, kurumsal belgelendirme, personel eğitimleri, marka çalışmaları, üniversite öğrencilerine yönelik temel düzey eğitimler,...
Devamını Oku

Kalite Politikamız

Evrensel standartlara uygun bir kalite yönetim sistemi ile sürekli gelişme ve iyileştirme çabası içinde olan idealist, standart ve mevzuatların belirlediği şekilde, müşteri beklenti çizgisinin üzerinde hizmet üretmeye çalışmaktadır.
Devamını Oku

Uzman Olmak İster misiniz?

Rodos Grup ve Pinaps markaları adına kendi kampüsünde 5 duyu işlevi gören, kariyer hedefleri olan aslında çalışırken eğlenen, eğlenirken kendini geliştiren ve kendini geliştirirken de maddi – manevi kazanç elde eden bireylerdir.
Devamını Oku

Paket Eğitimler

2009 yılından beri şirketlere, iş adamlarına ve yöneticilere, belirli amaçlara yönelik İngilizce ve Türkçe dersleri vermekte olan uzman eğitim kadromuz, öğrenenlerimizin yüzde yüz memnuniyetini sağlayarak öğretim alanında kendini ispat etmiş bir eğitim danışmanlık kurumudur.